Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Orosháza, 5900 Táncsics u. 2-4
Tel: 30/321-1661 FAX:06-68-416-515
Email: tancsics@tancsicsoh.hu

Szte Junior Akadémia

Egyetemre készülsz? Szeretnél minél jobb felvételi eredményt elérni? Segítünk! Emelt szintű érettségire felkészítő tanfolyamokat indítunk, hogy elérhesd a céljaid.


AZ OROSHÁZI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM JÁRVÁNYÜGYI KÉSZENLÉT IDEJÉN ALKALMAZANDÓ ELJÁRÁSRENDJE 2020-2021. TANÉVBEN

Letöltés


Intézkedési terv a 2020-21-es tanévbena köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről

Letöltés

 


Rendkívüli felvételi eljárás

Az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium rendkívüli felvételi eljárást hirdet.  Jelentkezési lap. További bármilyen kérdés esetén, kérjük, forduljanak bizalommal Misinszkiné Szőke Nóra intézményvezető-helyetteshez a 20/581-5021 telefonszámon vagy az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen!


Tájékoztató az írásbeli érettségi vizsgákkal kapcsolatban

Az érettségi vizsgák lebonyolításával kapcsolatos tájékozatót az alábbi linken éritek el.  Letöltés


Az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Digitális munkarendje

Letöltés


A 2020/2021 tanévben induló osztályaink és a tervezett osztályfőnökök:

Osztály

Tagozat

Meghirdetett létszám

Tervezett osztályfőnök

5/8

nyolcévf.

30

Süle Margit

9.A

angol

22

Nagyné Dömötör Márta

német

12

9.B

biológia

17

Menyhárt Krisztina

matematika

17

9.C

humán

17

Borombós Péter

informatika

17

9.D

általános

20

Baukó Beáta

sport

14

Felhívjuk a leendő tanulóink és szüleik figyelmét, hogy az Oktatási Hivatal 2020. április 23-án küldi meg a középiskoláknak az egyeztetett felvételi jegyzéket (a felvételi eljárás végeredményét). Ez alapján iskolánk április 30-ig megküldi a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek.

2020. március 19-étől a Táncsics Gimnázium tanulói a Diákélelmezés 411-979-es telefonszámán vagy az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen rendelhetnek vagy mondhatnak le étkezést.

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!
Miniszterelnök úr bejelentette, hogy március 16-tól új oktatási munkarend szerint dolgoznak az iskolák. Minden oktatási intézmény tantermen kívüli digitális oktatás keretében fog dolgozni.   

Jelenleg várjuk az új oktatási munkarenddel és a digitális oktatással kapcsolatosan megjelenő kormányrendelet megjelenését. Ennek szellemében a további tudnivalókat az iskola online felületein (honlap, Facebook) fogjuk közzé tenni.

 

Dr. Blahó János

Intézményvezető

Tisztelt Partnereink!

Szeretnénk a koronavírus miatt kialakult helyzettel kapcsolatban, néhány az iskolánkat is érintő változásra felhívni a figyelmüket.

Rendkívüli jogrendet hirdetett és veszélyhelyzet elrendeléséről döntött szerdai ülésén a kormány: "A kormány az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető tömeges megbetegedést okozó humánjárvány következményeinek elhárítása, a magyar állampolgárok egészségének és életének megóvása érdekében Magyarország egész területére veszélyhelyzetet hirdet ki."- olvasható a rendeletben.

A rendelet betartása érdekében iskolánkban az elkövetkező hetekben, a korábban meghirdetett rendezvények közül az alábbiak maradnak el:

2020. 03. 13. Nemzeti Pedagógus Kar NAT előadás

2020. 03. 17. Kutató Tanáraink Kulcsár László előadása

2020. 03. 19. Táncsics Galéria megnyitója

2020. 03. 25. Hónap Diákjai rendezvény

2020. 03. 30. Hulladékgyűjtés

2020. 04. 06. Szülői értekezlet, fogadóóra

2020. 04.07. Diákgála

2020. 04. 08. Táncsics-nap (a Táncsics-nap terveink szerint az utolsó tanítási napon kerül megrendezésre)

Orosháza, 2020. március 12.

Dr. Blahó János
intézményvezető