Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium

Orosháza, 5900 Táncsics u. 2-4
Tel: 30/321-1661 FAX:06-68-416-515
Email: tancsics@tancsicsoh.hu

2021/2022 tanév

Az intézmény képzési szerkezete

 

 

 Jelenlegi osztályaink

 

Osztályfőnök: Gombkötő Anita
Ssz Oszt.   Név
1. 5/8 N Alzubi Maryam
2. 5/8 F Bakonyi  Bence Péter
3. 5/8 F Bakos Csongor
4. 5/8 N Balogh Anna
5. 5/8 F Bús György
6. 5/8 N Csizmadia  Lea
7. 5/8 N Deák Minerva
8. 5/8 F Dimák János Dominik
9. 5/8 N Fehér Lili
10. 5/8 N Fülöp Zsanka
11. 5/8 N Héjja Nóra
12. 5/8 F Jankó Dominik Zsolt
13. 5/8 F Juhász Jázmin
14. 5/8 N Keresztes  Viktória
15. 5/8 F Kiss Máté
16. 5/8 F Kovács Ákos
17. 5/8 F Kvak Gergely
18. 5/8 N Mikulás Bíborka
19. 5/8 N Molnár Mira
20. 5/8 F Nagy István Sándor
21. 5/8 F S. Nagy Kristóf Olivér
22. 5/8 N Schmidt Rebeka
23. 5/8 N Süle Dorina
24. 5/8 F Szabó Csanád Botond
25. 5/8 N Szabó Maya
26. 5/8 F Szabó Zétény Ferenc
27. 5/8 F Szöllősi Norbert
28. 5/8 N Szuhai Melinda
29. 5/8 N Tóth Karolina
30. 5/8 F Tóth Keve
31. 5/8 N Tóth  Luca
32. 5/8 F Varga  Péter
       
Osztályfőnök: Süle Margit
Ssz Oszt.   Név
1. 6/8 F Bánki-Horváth Antal Botond
2. 6/8 F Benedek Zalán
3. 6/8 F Biró Barna
4. 6/8 F Blaskó Zalán Álmos
5. 6/8 N Czirle Dalma
6. 6/8 F Dunai Dávid Tamás
7. 6/8 N Fazekas Luca
8. 6/8 N Hegedűs Réka
9. 6/8 N Iváncsics Polla Julianna
10. 6/8 N Jávorka Nóra
11. 6/8 F Kabódi Zsombor
12. 6/8 N Kamasz Lora
13. 6/8 F Kiss Félix
14. 6/8 F Kiss-Horváth Kende Manó
15. 6/8 N Kulcsár Anna Helga
16. 6/8 F Lévai Péter
17. 6/8 F Marton Gergő
18. 6/8 N Matuz Réka
19. 6/8 F Mucsi Bálint
20. 6/8 F Páli Bence István
21. 6/8 F Páli Gergő István
22. 6/8 N Pásztor Alina
23. 6/8 F Poór Tibor
24. 6/8 N Szikora Stella
25. 6/8 F Szkaliczki-Gyenge Péter
26. 6/8 N Vannai Lívia
27. 6/8 F Verasztó Albert Mihály
28. 6/8 F Verók Kevin Kristóf
29. 6/8 N Vidó Csenge Dorina
       
Osztályfőnök: Vígh Zsanett
Ssz Oszt.   Név
1. 7/8 N Bálint Anna
2. 7/8 F Bessenyei Márk
3. 7/8 N Csatlós Amanda
4. 7/8 F Darók Levente
5. 7/8 N Debreceni  Kincső
6. 7/8 F Diószegi Vince
7. 7/8 F Dupsi Dániel
8. 7/8 F Fahur Roland
9. 7/8 N Groska Abigél
10. 7/8 N Gyurik Vivien Amira
11. 7/8 N Hanó  Bettina Szimonetta
12. 7/8 N Karsay Hanna
13. 7/8 N Klembuc Zsóka Katalin
14. 7/8 N Koszteleczky Lili
15. 7/8 N Laurovics Anita Erika
16. 7/8 F Major  Lénárd Ákos
17. 7/8 F Molnár Béla
18. 7/8 F Munkácsi  Kristóf Norbert
19. 7/8 F Nagy Ármin
20. 7/8 N Nagy Nóra
21. 7/8 N Nagy Tamara
22. 7/8 N Polyák Sára
23. 7/8 F S. Nagy  Péter Áron
24. 7/8 N Stréling Zoé
25. 7/8 N Svecz Lili
26. 7/8 F Szabó Csongor Levente
27. 7/8 N Szabó Nikolett
28. 7/8 F Szemenyei  Gergő Áron
29. 7/8 F Szénási Álmos
30. 7/8 F Szűcs Milán
31. 7/8 F Tompa Zsombor
32. 7/8 N Tóth Boglárka
33. 7/8 F Tóth Dávid Nátán
34. 7/8 F Újszászi Balázs
35. 7/8 F Vass Denisz Dominik
       
Osztályfőnök: Erostyákné Raffai Laura
Ssz Oszt.   Név
1. 8/8 F Alzubi  Alhasan
2. 8/8 N Bakos Margit
3. 8/8 N Bogár Viktória
4. 8/8 N Brlázs Kira
5. 8/8 N Burai Bibiána
6. 8/8 F Csáki Tamás Ádám
7. 8/8 F Csép Olivér
8. 8/8 N Dulka Barbara Vanda
9. 8/8 N Fekete Gréta
10. 8/8 F Gelegonya Bence
11. 8/8 F Gordos Dominik
12. 8/8 N Hévvízi Csenge Regina
13. 8/8 N Hocz Linett
14. 8/8 N Jancsó Borostyán
15. 8/8 N Jenei Regina
16. 8/8 N Juhász Andrea
17. 8/8 N Kiss Eszter
18. 8/8 N Kriska Viktória
19. 8/8 N Kvasznovszky Anna
20. 8/8 F Laszli  Máté
21. 8/8 N Magony Petra
22. 8/8 N Nagy Adrienn Bernadett
23. 8/8 N Nagy Csenge
24. 8/8 F Németh Máté
25. 8/8 N Pál Valéria
26. 8/8 F Pásztor Kornél
27. 8/8 N Perity Jázmin
28. 8/8 N Pölös Nelli
29. 8/8 N Szelényi Júlia Réka
30. 8/8 N Szöllősi Hanna
31. 8/8 F Tomozi Vince Kolos
32. 8/8 F Tóth  Tamás
33. 8/8 N Tóth-Kása Szonja
34. 8/8 F Vacsi Gergő
35. 8/8 N Vida Nóra Adél
       
Osztályfőnök: Marosvölgyiné Rideg Ágnes
Ssz Oszt.   Név
1. 9/8 F Agócs Gergő András
2. 9/8 N Balczó Boglárka
3. 9/8 F Dávid Benjamin
4. 9/8 F Elek Tamás
5. 9/8 N Erőss-Magyar Dorka
6. 9/8 N Faragó Zsanka Zsuzsanna
7. 9/8 F Fejes Ádám
8. 9/8 N Garabuczi Laura Ibolya
9. 9/8 N Godó Gréta
10. 9/8 N Jancsik Bíborka
11. 9/8 F Kiss Gergő
12. 9/8 N Koszteleczky Dalma
13. 9/8 F Kovácsik Gábor Szabolcs
14. 9/8 F Nagy Máté Miklós
15. 9/8 N Nagy Natasa
16. 9/8 F Nyilas Márton László
17. 9/8 N Pál Boglárka
18. 9/8 N Patyi Anna Zsófia
19. 9/8 F Pásztor Zalán
20. 9/8 F Somogyi Zoltán Péter
21. 9/8 F Szabó Zsombor Milán
       
Osztályfőnök: Verasztóné Kádár Katalin
Ssz Oszt.   Név
1. 10/8 F Bakos József
2. 10/8 F Bolla Márton Zsolt
3. 10/8 F Hegedűs Gellért
4. 10/8 N Hevesi Brigitta
5. 10/8 F Huszárik Milán
6. 10/8 F Kajla Dávid Sándor
7. 10/8 N Kovácsik Szonja Flóra
8. 10/8 F Kovács-Pleskó Bendegúz Nikodémusz
9. 10/8 F Kummer Roland
10. 10/8 N Libus Loretta
11. 10/8 N Marton Emese
12. 10/8 F Nánási Balázs Márton
13. 10/8 F Pleskonics Milán
14. 10/8 N Pótári Lea Zoé
15. 10/8 N Szőke Szonja
16. 10/8 F Szűcs Kristóf
17. 10/8 N Villás Lili
       
Osztályfőnök: Szitó Tímea
Ssz Oszt.   Név
1. 11/8 F Árus Balázs
2. 11/8 F Belanka Hunor
3. 11/8 F Borbély Levente
4. 11/8 N Brlázs Viktória
5. 11/8 F Dobrai Ádám
6. 11/8 N Domoki Molli Dóra
7. 11/8 N Elek Boglárka Jázmin
8. 11/8 N Fekete Csenge Rebeka
9. 11/8 N Hellenthal Mary Susanne
10. 11/8 F Jancsik Barnabás
11. 11/8 F Jancsik Bendegúz
12. 11/8 N Katona Jázmin Csillag
13. 11/8 F Misur Márk Mihály
14. 11/8 N Munkácsi Bianka Tímea
15. 11/8 N Nemes Roxána Virág
16. 11/8 F Németh Balázs
17. 11/8 F Németh Marcell
18. 11/8 N Pásztor Zea
19. 11/8 F Pukánszki Barna
20. 11/8 N Sarkadi Petra
21. 11/8 F Sándor Márk
22. 11/8 N Szemenyei Beatrix
23. 11/8 N Szemenyei Szintia
24. 11/8 N Varga Molli
25. 11/8 N Verasztó Viktória
       
Osztályfőnök: Kaczkóné Korim Olga
Ssz Oszt.   Név
1. 9.A N Andó Alexandra
2. 9.A F Bánki-Horváth Péter
3. 9.A F Bánszki Ádám
4. 9.A N Barta Lili Dorina
5. 9.A N Berke Lizett
6. 9.A F Bódai Péter Gábor
7. 9.A N Cződör Gréta
8. 9.A N Farkas Veronika
9. 9.A N Földesi Rozi
10. 9.A N Garai Petra
11. 9.A N Gombkötő Fanni
12. 9.A N Gombkötő Vivien
13. 9.A F Hajdú János Máté
14. 9.A F Hajdu Máté
15. 9.A N Hódi Nikolett
16. 9.A N Horváth Anna Dominika
17. 9.A N Jáhn Krisztina Réka
18. 9.A N Juhász Virág Bernadett
19. 9.A F Kis Attila Máté
20. 9.A N Mócz Emese
21. 9.A F Molnár Ákos
22. 9.A N Prágai Gréta Bettina
23. 9.A F Radics Gábor György
24. 9.A N Simon Flóra
25. 9.A N Szijjártó Panna Virág
26. 9.A N Sztán Boglárka
27. 9.A N Veres Zita Viktória
28. 9.A N Zsofenszki Barnabás
       
Osztályfőnök: Fodor Éva
Ssz Oszt.   Név
1. 9.B F Bánfi Botond Barnabás
2. 9.B F Bárdos Botond
3. 9.B N Belucz Emese
4. 9.B F Berencsi Zsombor 
5. 9.B N Bogár Daniella
6. 9.B F Bőte Dominik
7. 9.B F Csesznok Balázs István
8. 9.B F Farkas Donát Áron
9. 9.B N Gál Diána
10. 9.B N Hajdu Laura 
11. 9.B N Hittmann Evelin
12. 9.B F Hodálik Ádám
13. 9.B N Horcsák Sára 
14. 9.B F Horváth Áron
15. 9.B N Illés Édua
16. 9.B N Kis Fruzsina
17. 9.B F Koncz Krisztián Gábor
18. 9.B N Koszó Inez 
19. 9.B N Lustyik Jázmin Helga
20. 9.B F Madarász Milán
21. 9.B F Molnár Zsombor 
22. 9.B N Ökrös Anita
23. 9.B F Patakfalvi Márton
24. 9.B F Polgár Máté
25. 9.B N Rózsa Anna
26. 9.B N Szecskó Boglárka
27. 9.B N Szilágyi Zsanett
28. 9.B F Szokai Botond
29. 9.B N Szokolai Petra
30. 9.B F Telek Zsolt
31. 9.B N Terék  Aliz
32. 9.B F Viczián Márk 
33. 9.B F Vinek János
34. 9.B F Vizi Ádám
35. 9.B N Voloscsuk Kitti
       
Osztályfőnök: Francziszti László
Ssz Oszt.   Név
1. 9.C F Bajnóczi Csanád
2. 9.C F Balogh Gábor Bence
3. 9.C N Bereznyai Fanni
4. 9.C N Csente Zsófia
5. 9.C F Csiszár Marcell
6. 9.C N Csizi Dzsesszika Molli
7. 9.C F Dóczi Márk
8. 9.C N Éberlein Dóra
9. 9.C F Éberlein Zétény
10. 9.C N Filó Petra
11. 9.C N Földesi Réka
12. 9.C N Gál Fanni
13. 9.C F Gál László
14. 9.C N Hajdu Fanni Betta
15. 9.C F Körmöczi Gergő Gábor
16. 9.C F Ludányi Marcell Márk
17. 9.C N Lukóczki Panna
18. 9.C N Mammel Dzsenifer
19. 9.C N Nagy Szabina
20. 9.C F Németh Gábor József
21. 9.C F Offner Zoltán
22. 9.C F Orbán András
23. 9.C F Paplukács Gergő
24. 9.C F Rucz Márkó
25. 9.C N Sonkolyos Zsuzsanna Mária
26. 9.C F Szilasi-Horváth Márk Szabolcs
27. 9.C N Szűcs Lilla Mirjam
28. 9.C N Tompa Dorka 
29. 9.C N Tóth Csenge
30. 9.C N Tóth Kamilla
31. 9.C F Ulrich Noel
32. 9.C F Zolnai Gergő
       
Osztályfőnök: Papp Sándor
Ssz Oszt.   Név
1. 9.D N Balogh Regina
2. 9.D N Borák Dóra
3. 9.D F Borsos Benedek
4. 9.D N Burzás Boglárka
5. 9.D N Czeilinger Martina
6. 9.D N Cseh Zsanett Enikő
7. 9.D N Csorba Jázmin
8. 9.D N Dani Gréta Bettina
9. 9.D F Erőss Richárd Martin
10. 9.D N Györki Boglárka
11. 9.D F Hajnal Ferenc Balázs
12. 9.D N Horváth Dzsesszika
13. 9.D N Király Alexandra
14. 9.D N Kiss Patrícia
15. 9.D N Kocsis Cintia
16. 9.D F Kun Zoltán Viktor
17. 9.D N Molnár Tamara
18. 9.D F Mudra Erik
19. 9.D N Olajos Réka
20. 9.D N Sántha Flóra
21. 9.D N Sipos Renáta
22. 9.D N Skorka Johanna
23. 9.D N Székács Virág
24. 9.D N Szepesi Lili
25. 9.D N Sztvorecz Bernadett
26. 9.D F Tolnai Gergő
27. 9.D F Tóth Nándor János
       
Osztályfőnök: Nagyné Dömötör Márta
Ssz Oszt.   Név
1. 10.A N Asztalos Erika
2. 10.A F Baranyi Gergő
3. 10.A N Bónus Lora
4. 10.A F Burján Balázs
5. 10.A N Bús Laura
6. 10.A F Czirle László
7. 10.A N Csernus Dominika Bianka
8. 10.A N Dohar Emma
9. 10.A F Farkas Norbert
10. 10.A N Ferenczi Anett
11. 10.A N Griecs-Kámán Dorina
12. 10.A N Hercegh Lili
13. 10.A N Hosvári Tamara
14. 10.A N Kappán Dorina Csenge 
15. 10.A N Kovács Panna
16. 10.A F Kőrösi Zalán Péter
17. 10.A N Lukács Eszter Virág
18. 10.A F Molnár Márkó
19. 10.A F Nédó Gergő
20. 10.A N Nyiri Ildikó
21. 10.A N Prozlik Titanilla Dominika
22. 10.A N Pusztai Krisztina
23. 10.A F Sándor Marcell
24. 10.A N Sárközi Nikolett
25. 10.A F Séllei Ferenc Levente
26. 10.A F Stigermájer Dorián
27. 10.A F Szabó Várkony
28. 10.A N Szemenyei Éva Zsanna
29. 10.A N Varga Hanna
30. 10.A N Vári Zsófia
31. 10.A F Vörös Csongor
       
Osztályfőnök: Menyhárt Krisztina
Ssz Oszt.   Név
1. 10.B F Antal Mihály
2. 10.B N Antali Panna
3. 10.B N Bába Kamilla
4. 10.B N Balló Boglárka
5. 10.B F Bárdos Balázs
6. 10.B F Berényi Álmos
7. 10.B N Csordás Viktória Mária
8. 10.B N Dani Regina Jázmin
9. 10.B N Dencsi Virág Zsuzsa
10. 10.B N Gellény Anna Zsófi
11. 10.B N Kancsó Hanna
12. 10.B N Klement Hanna Detti
13. 10.B F Koós Róbert
14. 10.B F Kőszegi Áron
15. 10.B F Mihály Bálint
16. 10.B F Molnár János
17. 10.B N Nagy Kata
18. 10.B N Oláh Eszter 
19. 10.B F Olasz Ádám
20. 10.B F Papp Maximilián Roland
21. 10.B N Sárközi Zsófia
22. 10.B N Szigeti Tímea
23. 10.B N Szűrszabó Hanna Vica
24. 10.B N Tóth Hanna
       
Osztályfőnök: Borombós Péter
Ssz Oszt.   Név
1. 10.C N Balogh Nóra
2. 10.C N Botos Liliána Nelli
3. 10.C F Czakó Gábor
4. 10.C F Czinkóczi Balázs
5. 10.C F Dénes Balázs Gábor
6. 10.C F Dudás Martin Márk
7. 10.C F Farkas Tamás József
8. 10.C F Flender Ákos Csaba
9. 10.C F Hajdú Dániel Ferenc
10. 10.C N Horváth Bianka Jázmin
11. 10.C F Jónás Máté Gábor
12. 10.C F Kassai Krisztián
13. 10.C F Kiskó János
14. 10.C N Kiss Panna Abigél
15. 10.C N Kovács Jázmin
16. 10.C N Lendvai Vanessza Liána
17. 10.C N Nagy Dorina Brigitta
18. 10.C N Nagy Kiara
19. 10.C F Nagy Kilián
20. 10.C N Paksi Lilla
21. 10.C F Pap Márk
22. 10.C F Sipka Gergő
23. 10.C F Sódar Szabolcs András
24. 10.C F Sprok Balázs
25. 10.C F Stirbicz Norman
26. 10.C N Tóth Anna Anita
27. 10.C F Tóth Máté
28. 10.C F Ugró Krisztián
29. 10.C N V. Janecskó Dorina Anna
       
Osztályfőnök: Baukó Beáta
Ssz Oszt.   Név
1. 10.D N Bedron Viktória
2. 10.D N Bertók Olga 
3. 10.D N Bocsán Laura Ivett
4. 10.D N Bokor Anikó
5. 10.D N Bombolya Gréta
6. 10.D N Csompora Vanda
7. 10.D F Deák József Krisztián
8. 10.D N Ficsor Regina
9. 10.D F Gábor Zalán László
10. 10.D N Gellény Eszter Fanni
11. 10.D F Gigacz Balázs Áron
12. 10.D N Hadobás Janka Luca
13. 10.D N Horváth Dzsenifer
14. 10.D N Horváth Vivien
15. 10.D N Horváth Zsófi
16. 10.D N Kerti Alexandra
17. 10.D N Khaldi Aisa
18. 10.D F Koós Ádám
19. 10.D F Kun Bence
20. 10.D N Lestyán Lilla Edina
21. 10.D N Mihálka Vivien Gabriella 
22. 10.D N Mudra Emese
23. 10.D N Nemes Nina
24. 10.D F Polacsek László 
25. 10.D N Rácz Jázmin Kamilla
26. 10.D N Sáfrán Szabina
27. 10.D N Süle Andrea
28. 10.D N Tóth Patrícia
29. 10.D F Varga László
       
Osztályfőnök: Bánhegyi Edina
Ssz Oszt.   Név
1. 11.A N Bajnóczi Regina
2. 11.A N Benedek Flóra
3. 11.A N Bere Cintia Ramóna
4. 11.A N Bódai Réka Tímea
5. 11.A N Borbély Vivien
6. 11.A N Czinkota Kármen
7. 11.A N Forrás Réka
8. 11.A N Gábor Fanni
9. 11.A N Kádár Kamilla
10. 11.A N Kecskés Judit
11. 11.A N Kiss Lilla
12. 11.A F Kiss Zoltán
13. 11.A N Körömi Csenge Enikő
14. 11.A N Kutasi Hédi Hanna
15. 11.A N Lente Vivien
16. 11.A F Liska Zsolt László
17. 11.A N Lőrincz Dorina
18. 11.A N Majsai Anna Barbara
19. 11.A N Majzinger Csenge
20. 11.A F Miklósi Róbert
21. 11.A F Nagy Ákos Álmos
22. 11.A N Pap Fanni
23. 11.A N Papp Vivien
24. 11.A N Pető Eszter Georgina
25. 11.A N Petrina Renáta Anna
26. 11.A N Püspöki Lea
27. 11.A F Tarján Márk
28. 11.A N Timmermann Lora
29. 11.A N Tóth Liza Laura
30. 11.A N Vannai Laura
       
Osztályfőnök: Mucha János
Ssz Oszt.   Név
1. 11.B F Bálványos Bence
2. 11.B N Bartus Liza Anna
3. 11.B F Benkő Benedek József
4. 11.B N Bukta Fruzsina
5. 11.B N Czibola Vivien
6. 11.B N Csajági Csenge Kíra
7. 11.B N Csizmadia Nóra
8. 11.B N Dorogi Lilla
9. 11.B F Fekete János Dávid
10. 11.B N Fiam Noémi Norina
11. 11.B N Kabai Vanda
12. 11.B F Kakuszi Kristóf István
13. 11.B F Kelemen Gergő Attila
14. 11.B F Koska Bence
15. 11.B N Melis Fanni
16. 11.B N Mikulás Kata 
17. 11.B F Molnár Marcell
18. 11.B N Monostori Tamara
19. 11.B N Neller Alexa
20. 11.B F Nemes Miklós
21. 11.B F Orosz Péter
22. 11.B F Péter-Szabó Ámor
23. 11.B N Pintér Zóra
24. 11.B F Rajki András Zsolt 
25. 11.B N Szabó Bianka Dalma
26. 11.B F Szabó Máté
27. 11.B N Szellelki Kamilla
28. 11.B F Szemenyei Norbert Sándor
29. 11.B N Szénási Kiara 
30. 11.B N Tóth Gina
31. 11.B F Tóth Péter
32. 11.B N Tóth Réka Szilvia
33. 11.B F Varga Gergő
34. 11.B F Varga Szilárd
35. 11.B F Zsótér Zoltán
       
Osztályfőnök: Mikulás Rolandné
Ssz Oszt.   Név
1. 11.C F Antal András
2. 11.C F Bakos Albert István
3. 11.C F Barta Levente
4. 11.C N Bartos Dorina
5. 11.C N Biró Alexandra Olga
6. 11.C N Czédula Jessica
7. 11.C F Elekes Attila
8. 11.C F Farkas Dominik
9. 11.C N Farkas Viktória
10. 11.C F Gergely Ádám
11. 11.C N Gugcsó Mirjam Ida
12. 11.C F Gukcsó Gergő
13. 11.C N Gulyás Laura
14. 11.C F Hajdu Rajmund Olivér
15. 11.C N Imre Dorina
16. 11.C F Kalmár Mihály Bendegúz
17. 11.C N Kalmár Zita Janka
18. 11.C N Kardos Anna
19. 11.C F Kiss Gergő
20. 11.C F Kiss Martin
21. 11.C F Körmendi Kristóf Ferenc
22. 11.C F Kukla László
23. 11.C F Misinkó Márk László
24. 11.C F Mórocz Gábor
25. 11.C N Nemes Noémi
26. 11.C N Pávleti Panna
27. 11.C N Pentz Fanni Eszter
28. 11.C N Plenter Mónika
29. 11.C N Polgár Kíra Vanessza
30. 11.C F Stigermájer Martin
31. 11.C F Szabó György István
32. 11.C F Szemenyei Zsolt Noel
33. 11.C N Tóth Karola
34. 11.C F Tóth Vendel Imre
       
Osztályfőnök: Erostyák Zoltán
Ssz Oszt.   Név
1. 11.D N Ancsin Melissza Mária
2. 11.D N Asztalos Annamária
3. 11.D N Borák Anna Krisztina
4. 11.D N Csankovszki Adrienn Virág
5. 11.D F Debreczeni Tamás
6. 11.D N Erzsiák Sára
7. 11.D F Fábián Balázs
8. 11.D F Farkas Dávid
9. 11.D N Fazekas Alexa Éva
10. 11.D N Fazekas Renáta
11. 11.D F Fekete Bence
12. 11.D F Gerliczki Bence
13. 11.D N Györgyi Petra
14. 11.D N Hegedűs Eszter
15. 11.D N Kiskó Dóra
16. 11.D N Kiss Katalin
17. 11.D N Kollár Lilla
18. 11.D N Kómár Ramóna
19. 11.D N Labos Dóra
20. 11.D N Lestyán Márta Flóra
21. 11.D F Maczik Dávid
22. 11.D N Motyovszki Lenke Lilla
23. 11.D N Nádasdi Natália
24. 11.D F Nagy Gergely
25. 11.D F Németh Roland
26. 11.D N Orovecz Dóra
27. 11.D F Palatinus-Kiszel Márk 
28. 11.D N Proházka Bettina
29. 11.D F Sütő Olivér Döme
30. 11.D N Szabó Angéla
31. 11.D N Szikszai Kitti
32. 11.D F Tatár Noel József
33. 11.D F Tóth Tibor 
34. 11.D F Umenhoffer Richárd
35. 11.D N Varga Viktória
36. 11.D F Verasztó Ferenc Krisztián 
37. 11.D N Vincze Mirella
38. 11.D N Vona Auróra Vanessza 
       
Osztályfőnök: Vassné Técsy Edit
Ssz Oszt.   Név
1. 12.A F Barta-Vámos Péter
2. 12.A N Becsei Réka
3. 12.A F Benkő Bence Lajos
4. 12.A F Berki Máté
5. 12.A F Béres Csaba Ferenc
6. 12.A N Bodó Eszter
7. 12.A N Buczku Bonita
8. 12.A F Burján Sándor
9. 12.A N Ceglédi Kamilla
10. 12.A N Földesi Lili
11. 12.A N Gregus Petra
12. 12.A N Horváth Bíborka Éva
13. 12.A N Horváth Dorisz
14. 12.A N István Gréta
15. 12.A N Jenei Noémi
16. 12.A N Juhász Nóra
17. 12.A N Kovács Enikő
18. 12.A N Kovács Lilien
19. 12.A N Kovács Rebeka
20. 12.A N Kulcsár Anna
21. 12.A N Kürti-Szabó Kíra
22. 12.A N Marton Fruzsina
23. 12.A F Máté István
24. 12.A F Mészáros Levente
25. 12.A F Murzsicz Márton István
26. 12.A F Nagy-Benkő Dániel
27. 12.A N Nyári Viktória Kata
28. 12.A N Ottroba Tímea
29. 12.A N Radnai Dorina
30. 12.A F Rajnai Noel
31. 12.A N Szenteczki Lili Anna
32. 12.A N Tóth Zsanett
33. 12.A N Uri Gréta
34. 12.A N Varga Viktória
35. 12.A N Vágó Alexandra
       
Osztályfőnök: Bus Natália
Ssz Oszt.   Név
1. 12.B N Alzubi Fatima
2. 12.B F Barányi Barnabás
3. 12.B N Csernus Zsófi Szonja
4. 12.B N Csicsely Katinka
5. 12.B N Fazekas Adél
6. 12.B N Fehér Fanni Erzsébet
7. 12.B N Frankó Réka
8. 12.B N Hartman Bettina Noémi
9. 12.B F Herczegfalvi Levente
10. 12.B F Horcsák Zsombor
11. 12.B N Horváth Krisztina Edit
12. 12.B F Irimiás Márk
13. 12.B N Krajcsi Izabella Dóra
14. 12.B N Lődi Réka Viktória
15. 12.B F Lukóczki Péter Zsolt
16. 12.B F Mikulás Bence
17. 12.B F Mucsi Levente
18. 12.B F Nadicsán Marcell Tas
19. 12.B F Nagy Tamás
20. 12.B N Pusztai Beatrix
21. 12.B N Samu Rebeka Napsugár
22. 12.B N Szonda Bettina
23. 12.B N Szőke-Molnár Zsófi
24. 12.B N Takács Janka
25. 12.B N Tóth Liliána
26. 12.B F Varga Zsolt László
27. 12.B F Vaskor Levente
       
Osztályfőnök:  Oroveczné Egri Zsuzsanna
Ssz Oszt.   Név
1. 12.C F Ábel János
2. 12.C N Bogár Barbara Csilla 
3. 12.C N Bohr Petra
4. 12.C F Bódai Szabolcs
5. 12.C F Bónus Máté
6. 12.C N Böde Edina
7. 12.C F Csiszár Edvárd
8. 12.C F Csorba Péter
9. 12.C N Darida Orsolya
10. 12.C F Fabó Dávid
11. 12.C F Faragó Zsombor Zsolt
12. 12.C N Farkas Modeszta Anikó
13. 12.C F Hegedűs Arnold Mihály
14. 12.C F Hegyi Ákos Norbert
15. 12.C F Holecz Gergő Dávid
16. 12.C N Horváth Valentina
17. 12.C N Kosztolányi Diána
18. 12.C F Kovács Csaba
19. 12.C N Magó Jázmin Liána
20. 12.C N Mihály Fanni
21. 12.C F Molnár Dávid István
22. 12.C N Molnár Zóra
23. 12.C F Mosolygó Richárd
24. 12.C F Nagy Kristóf
25. 12.C F Nagy László Csaba
26. 12.C N Nagy Réka Róza
27. 12.C F Németh Ádám Ernő
28. 12.C F Paulik Levente
29. 12.C N Pék Sára Borbála
30. 12.C N Rácz Dominika Zoé
31. 12.C F Recski Ádám
32. 12.C N Székács Réka Ágnes
33. 12.C F Tolnai Bence
34. 12.C N Zoltán Karolina Ivett
       
Osztályfőnök: Pásztor István
Ssz Oszt.   Név
1. 12.D N Ács Orsolya
2. 12.D F Badar Bence
3. 12.D N Bába Emese
4. 12.D F Bencsik László Martin
5. 12.D N Berki Napsugár
6. 12.D N Bogár Viviána Fanni
7. 12.D F Bordás István Dániel
8. 12.D N Elek Fanni
9. 12.D N Felder Blanka 
10. 12.D F Finta Balázs
11. 12.D F Furka Zsombor
12. 12.D N Giehr Anita
13. 12.D F Gorzsás Dominik János
14. 12.D F Gönczi András
15. 12.D F Jochim Márk
16. 12.D N Kovács Julianna
17. 12.D N Majdán Vivien
18. 12.D N Mácsok Kármen Rózsa
19. 12.D N Mezei Kitti
20. 12.D N Mészáros Fanni
21. 12.D N Mészáros Kinga
22. 12.D N Mudra Viktória
23. 12.D F Nagy Konrád
24. 12.D N Patkós Klaudia Erika
25. 12.D N Papp Eszter
26. 12.D F Rancz Róbert
27. 12.D N Sárközi Krisztina